COMISIILE CU CARACTER PERMANENT

Anul școlar 2018- 2019

Comisia pentru curriculum

  • Costache Rodica – director
  • Gaspar Hajnal – director adjunct
  • Câmpean Elena –coordonator pentru proiecte și programe educative școlare și extrașcolare, responsabil comisia diriginților      
  • Păușan Cornelia – responsabil comisia metodică Limbă și comunicare
  • Conț Cezaria – responsabil comisia metodică Matematică și științe
  • Rus Radu – responsabil comisia metodică Om și societatea- Educație fizică și sport
  • Streang Anca – responsabil comisia metodică – Alimentație publică – Protecția mediului
  • Hrițcu Amalia– responsabil comisia metodică – Economic –TIC și informatică

Comisia pentru evaluarea și asigurarea calității în educație (CEAC)

  • Hritcu Amalia – responsabil comisie CAEC
  • Roşca Mirela- profesor, membru în comisie
  • Mocuțiu Loredana- profesor, membru în comisie
  • Borzan Marius- profesor, reprezentant sindicat
  • Ardelean Codruța- reprezentant al elevilor
  • Petran Rodica- reprezentant al părinților
  • Popan Adrian Alexandru- reprezentant al Consiliului Loca
  • Pap Izabella- profesor, reprezentant minorități.

Comisia pentru dezvoltare personală și evoluție în cariera didactică

  • Trănișan Iuliana – responsabilul cu formarea
  • Rablău Claudia
  • Lazăr Loredana
  • Conț Cezaria

Comisia de securitate și sănătate în muncă și pentru situații de urgență

  • Rus Radu –responsabil
  • Moldovan Narcisa – administrator patrimoniu
  • Gaspar Hajnal
  • Păușan Cornelia
  • Conț Cezaria
  • Ștreang Anca
  • Hrițcu Amalia

Comisia pentru controlul managerial intern

  • Gaspar Hajnal – responsabil
  • Matei Gabriela- administrator financiar
  • Moldovan Narcisa- administrator patrimoniu
  • Câmpean Elena- profesor, membru CA
  • Marian Mirela- secretar șef

Comisia de prevenire și eliminarea violenței, a faptelor de corupție și discriminării în mediul școlar și promovarea interculturalității

  • Borzan Marius- responsabil
  • Gaspar Hajnal
  • Dascăl Mirela
  • Farcău Pavel
  • Rus Radu
  • Gârboan-Sopronyi Reka
  • Pap Izabella
  • Lar Ana
  • Driha Ioan
  • Szeles Rudolf
  • Ianchiș Ludovica
  • Chende Ramona- reprezentantul părinților
  • Barboș Ștefan- reprezentantul elevilor

Comisia pentru programe si proiecte educative școlare și extrașcolare

  • Câmpean Elena- coordonator
  • Dascăl Mirela
  • Poptelecan Angela
  • Păușan Cornelia
  • Lar Ana
  • Groza Monica
  • Ștreang Anca
  • Roșca Mirela
  • Holhoș Delia- reprezentantul părinților
  • Major Katalin- reprezentantul elevilor.

Informații contact

© 2018 | Liceul Tehnologic Voievodul Gelu Zalău

Close Menu